Rüya Tabirleri / bakım rüyaları / Rüyada yoğun bakım görmek

Rüyada yoğun bakım görmek

Rüyada yoğun bakım görmek yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, geçim derdine düşeceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına işarettir.

Rüyada yoğun bakım gördüyseniz

  • Bazı arkadaşlarınız tarafından dışlandığınızı veya sizin haberiniz olmadan bazı işler çevrildiğini düşünebilirsiniz.
  • Sizi eleştiren ya da gayretlerinizin karşılığını görmenizi sağlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevgilini yoğun bakımda görüldüğünde kem gözlere geleceğine, kişinin kazancının çoğalacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dedemi yoğun bakımda görüldüğünde başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada yoğun bakımda olmak rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına tabir olunur.

Rüyada babamı yoğun bakımda görülmesi tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunu yoğun bakımda görmek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, maddi açıdan ferahlamaya, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yakınını yoğun bakımda görüldüğünde elinin darlığa düşmeyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yoğun bakıma kaldırılmak yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine tabir olunur.

Rüyada yoğun bakımda beklemek içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yoğun bakım odası görüldüyse kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına tabir olunur.

Rüyada kızını yoğun bakımda görülmesi kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, eşinden göreceği saygı ve hürmetin kıskançlık yaratacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yoğun bakımda çalışmak sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına işaret eder.

Rüyada yoğun bakımda olduğunu görülmesi tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, ailevi sorunlar yaşanacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada yoğun bakımda çalıştığını görüldüyse böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, endişeli durumların son bulacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eşini yoğun bakımda görüldüğünde resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine yorulur.

Rüyada kardeşini yoğun bakımda görüldüğünde kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yoğun bakım hastası görmek aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada arkadaşını yoğun bakımda görülmesi aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, garanti olacak bir yer edineceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine alamettir.

Rüyada yoğun bakımdan çıkmak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, malının ve parasının da büyüyeceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada yoğun bakımda yatmak türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yoğun bakıma girmek rüyayı gören kişi için arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments