Rüya Tabirleri / müjde rüyaları / Rüyada hamile müjdesi vermek

Rüyada hamile müjdesi vermek

Rüyada hamile müjdesi vermek verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, mutluluğun kapıyı çalacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada hamile müjdesi vermek gördüyseniz

  • Uzlaşmacı olmanız durumunda ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz.
  • Sizi başarıya taşıyabilecek değişiklikler ya da teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada hamile müjdesi almak büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, yeniden sulh ortamının sağlanacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saliha

Ruyada eltimin hamile olduğunu bana soylemesi ve benimde bu haberi eşime ilettiğini gormek ne anlama gelir

Saliha

Çok teşekkür ederim hemen cevapladığınız için allah sizide iki dünyada da mutlu etsin