Ana sayfa » Cep rüyaları » Rüyada cep telefonun yere düştüğünü görmek

Rüyada cep telefonun yere düştüğünü görmek

Rüyada cep telefonun yere düştüğünü görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine işaret eder.

Rüyada cep telefonun yere düştüğünü gördüyseniz

  • Basit sonu olmayan maceralardan kaçının.
  • En ufak bir açık verdiğiniz taktirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyorlar.

Rüyada cep telefonunun yere düşüp kırılması rüya sahibi kişi için güç ve kudret sahibi olacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada cep telefonun yere düşmesi gülen yüzünün solacağına, hayırlı işlere girileceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, karısının çok mutlu olacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada cep telefonu yere atmak hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada cep telefonu yere düşürmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, ekmeksiz ve parasız kalacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
havva

rüyada cep telefonum elimden fırlayıp düşmesi ama hiçbirşey olmadı telefona

Scroll to Top