Ana sayfa » Bataklık rüyaları » Rüyada çamur bataklık görmek

Rüyada çamur bataklık görmek

Rüyada çamur bataklık görmek Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, geçim derdinin olmayacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, güzel bir yola çıkılacağına, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çamur bataklık gördüyseniz

  • Aynı şekilde duygusal ilişkiler açısından da fazla şanslı değilsiniz.
  • Partnerinizin gelirlerini ilgilendiren gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada çamur bataklıkta yürümek rüya sahibi kişi için eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine, gururlandıracak işler yapacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada çamur bataklıktan kurtulmak çok bereketli zamanlar geçireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, aileyle iş yapmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada çamura bataklığa batmak insanlardan takdir toplayacağına, zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alper

Merhaba rüyada tanımadığım bir arkadaş evin ön bahçe içinde bulunan çamur havuzu içinde bir kaplumbağa onu çıkarmak için adım atar atmaz o kadar derin ki batıyor çırpınıyorum sonra elime bir maymun ayağı onu çıkartıyorum sonra başka insanların da daha önce oraya saplandığını fark edince hepsini tek tek çıkartıyorum yarı ağlamaklı çok çaresiz bir ruh hali içerisinde böyle bir şey nasıl olur diye etrafındakilere bağırıyorum o bataklıktan ben nasıl çıktığımı göremiyorum zorla uyandırdım kendimi 🙁

Ayfer Akgül

merhaba rüyamda bataklığa yatar şekildeydim tam nefesim kesilecek gibiyken yine bataklıgın içinden kurtulur gibi oldum ve sanki derin bi nefesle okadar rahatlamış hissettim ki anlatamam hayırlı geceler saygılar

Scroll to Top