Rüya Tabirleri / tuvalet rüyaları / Rüyada tıkanan tuvalet görmek

Rüyada tıkanan tuvalet görmek

Spread the love

Rüyada tıkanan tuvalet görmek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına rivayet eder.

Rüyada tıkanan tuvalet gördüyseniz

 • Bazı konularda farkındalığınız artıyor.
 • Mevcut pozisyonunuza sıkıca bağlı kalma isteğiniz dikkate almanız gereken net fırsatları veya seçenekleri görmenizi ya da değerlendirmenizi engelliyor olabilir.

Rüyada tıkanmış tuvaleti açmaya çalışmak ticaret hayatında ön plana çıkacağına, düşünmeden hareket edeceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tıkanan tuvaleti temizlemek ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tıkanan tuvaleti açmak zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine rivayet eder.

3 yorumlar

 1. Selamünaleyküm.
  Rüyamda aynı bölümde iki tuvalet taşı yan yana bir tanesi aka taraflarında üç tuvalet taşı içleri harçla doldurularak kapatılmış şekilde bir rüya gördüm.
  Yorumu nedir?
  Yardımlarınızı istirham ediyorum.
  İyi günler dilerim.

  • Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya kazanca, iyiliğe ve mutluluğa delalettir. Rüya yorumuna göre hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine; her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına; göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işarettir.

   • Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah.
    Sevgi ve saygılarımla hayirla kalın rabbime emanet olun inşallah.
    Mehmet Karaca

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.