Rüya Tabirleri / çivi rüyaları / Rüyada batan çiviyi çıkarmak

Rüyada batan çiviyi çıkarmak

Rüyada batan çiviyi çıkarmak huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, güven kaybı yaşanacağına, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, yüksek makamlara geleceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada batan çiviyi çıkarmak gördüyseniz

  • Çevrenizdeki bir kişi ya da kişiler sizin belli bir konudan mutlu olmanız ya da belli bir işin yeterliliğinden emin olmanız için ısrarcı tavırlar içinde olabilirler.
  • Evde veya yakın çevrenizde olan biten şeyleri onaylamıyor olabilirsiniz.

Rüyada ele batan çiviyi çıkarmak rüyayı gören kişi için yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına, uykusuz geceler yaşayacağına, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kafaya batan çiviyi çıkarmak geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vücuda batan çiviyi çıkarmak rüyayı gören kişi için yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine, itibarını geri kazanacağına, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda tanımadığım birisinin koluna 3 tane çivi saplanmıştı 2 si düz birisi kıvrımlı hepsinide ben çıkardım kıvrımlı olanı çevire çevire zorla diğerlerini çok kolay çektim

Ayşe

Bu rüyanın etkisinden çıkamamıştım çok teşekkürler