Rüya Tabirleri / saçı rüyaları / Rüyada saçı açık görmek

Rüyada saçı açık görmek

Rüyada saçı açık görmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, ona emek vereceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçı açık gördüyseniz

  • En umulmadık şeylerin olması bile mümkündür.
  • Endişeniz varsa, onay vermemelisiniz.

Rüyada eşini saçı açık görüldüyse bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, ticaret hayatına atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada saçı açık olmak gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine alamettir.

Rüyada saçı açık olarak görülmesi girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, bereket ve huzur getireceğine, moral ve sermaye kaybedeceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine inanılır.

Rüyada ölünün saçını açık görüldüyse kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine yorumlanır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada saçını açık unutmak bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının saçını açık görüldüyse her zaman sevgi göreceğine, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada anneyi saçı açık görmek anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, yeni bir başlangıç yapmaya, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada saçı açık gezmek rüya sahibi kişi için hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, parasının ve malının da artacağına yorulur.

Rüyada arkadaşını saçı açık görüldüyse üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada erkeğin saçını açık görmesi rüya sahibi için ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments