Ana sayfa » Telefon rüyaları » Rüyada telefonun yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada telefonun yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada telefonun yüksekten düştüğünü görmek nitelik ve farklılık geleceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine alamettir.

Rüyada telefonun yüksekten düştüğünü gördüyseniz

  • Toplum veya çevre yararına çalışmalarda bulunmanız daha iyi fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.
  • Daha az denenmiş yoldan ilerlemeniz performansınızı arttırmak veya ilerleme şansı yakalamanızı sağlayacak bir yol bulabilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada telefonu yüksekten düşürmek güzel bir evlilik yaşanacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına delalettir.

Rüyada telefonun yüksekten düşmesi sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, şansın yaver gideceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada telefonun yüksekten düşüp kırılması aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, kötü kişilere yakın olacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yusuf

Merhaba apartmanda balkonda oturup telefonla uğraşırken telefon bir anda elimden kayıp aşağıda lüks ve siyah olan aracın üstüne düşüp kaportayı çökertti telefon bütün bir şekilde duruyordu dagılmadı.apartman baya bir yüksekti düştüğünde.

Scroll to Top