Rüya Tabirleri / efendi rüyaları / Rüyada peygamber efendimizden yardım istemek

Rüyada peygamber efendimizden yardım istemek

Rüyada peygamber efendimizden yardım istemek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına inanılmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizden yardım istemek gördüyseniz

  • Karşıt cinsten birisi sizi atlatabilir veya aldatabilir.
  • Aşk hayatınızda ya da yaratıcı aktivitelerdeki gayretleriniz size sağnak yağış modunda geri dönüyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada peygamber efendimize yardım etmek ticarette şansının düşeceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, istediği gibi bir hayata kavuşacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments