Ana sayfa » Oda rüyaları » Rüyada yılanın yatak odasına girmesi

Rüyada yılanın yatak odasına girmesi

Rüyada yılanın yatak odasına girmesi ferah bir döneme girileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, malının ve parasının ziyan olacağına, başarılı adımlar atacağına inanılmaktadır.

Rüyada yılanın yatak odasına girmesi gördüyseniz

  • Bir süredir bir yön belirlemek istediğiniz konularda çözüm yolları bulabileceğiniz ortamlar oluşabilir.
  • Size iftira atılması veya hakkınızda olmadık dedikodular çıkartılması olasıdır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada siyah yılanın yatak odasına girmesi beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, evdeki birinin yolculuk yapacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevda

Rüyamda eşim yatak odasına girip lanet olsun yılan var diyor nerde diye sorarken birden fark ediyorum ki kapının arkasından üzerime doğru geliyor bir koltuk var onun üzerine çıkıp ordan kolumun üzerinden ağzıma doğru çıkıyor dişlerimi sıkıca kapatıyorum bir yandan da eşimin gözlerine bakarak yardım istiyorum oda sessiz ve çaresiz bana bakıyor ve bir anda elini atıp kavradığı gibi merdivene fırlatıyor ve öldüğünü söylüyor ama gidip bakmadık gerçekten öldü mü kaldı mı bilmem

Scroll to Top