Rüya Tabirleri / bamya rüyaları / Rüyada pazarda bamya görmek

Rüyada pazarda bamya görmek

Rüyada pazarda bamya görmek işlerinin de hal yoluna gireceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, ağız tadından olacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pazarda bamya gördüyseniz

  • Kısa bir süre içerisinde maddi gelirlerinizi olumlu etkileyebilecek gelişmeler yaşanabilir veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.
  • İş hayatınızda farklı şeyler denemek isteyebilir, farklı bir yöne ilerleyebilir, mevcut işinizde farklı bir projeyle ilgilenebilir, iş değişikliğine gidebilir ya da işle ilgili değişik teklif veya davetler alabilirsiniz.

Rüyada pazardan bamya alınması gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments