Ana sayfa » Güneş rüyaları » Rüyada yüzüne güneş vurduğunu görmek

Rüyada yüzüne güneş vurduğunu görmek

Rüyada yüzüne güneş vurduğunu görmek bir fitne çıkarmaya, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, hayırlı haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüne güneş vurduğunu gördüyseniz

  • Kendi kendinizi kandırarak belli konuları cazip hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz, değip değmediğini doğru hesaplamalısınız.
  • İyi yaptığınız işler kanalıyla para kazanma olanağı bulabilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada yüzün güneşten kararması kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzüne güneş doğması rüyayı gören için sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğin yüzüne güneş vurması rüyayı gören için hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, iyi şeyler yaşayacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada yüze güneş vurması çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüzün güneşten yanması rüyayı gören için hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerin daha kötüleşeceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün güneşten kızardığını görüldüyse musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, bereketli işler yapacağına alamettir.

Rüyada yüzüne güneş çarpması endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, hayır duaları alınacağına, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, hayatın tadına varacağına delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada yüze güneş gelmesi malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Allahın bir kulu

Ruyamda biriyle konuşurken bir anda yüzüme günes vuruyor oanda aynaya bakıyorum güneşin vurmasıyla yüzümun bazı yerlerinde beyaz kıllar göruyorum ve utanıyorum kılları görmesin istiyprum

Engin

Rüyamda güneşin parça parça insanların yüzüne geldiğini gördüm.Bir nebze insanların kafası sarı sarı güneş olmuştu.Ben bir camiye girip girip çıkıyordum.Parçalardan korkup eşim ile beraber oradan ayrılmaya çalışıyordum

Mustafa

Rüyada oğlumun yüzüne uyurken güneşin vurması nanlam taşır

Cemre

Ruyamda fotoğraf çekinirken yüzüme güneş yansıdı sarı çok güzel bir güneş nedirr

Scroll to Top