Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada beyaz kuş görmek

Rüyada beyaz kuş görmek

Rüyada beyaz kuş görmek dertlerinin bitip huzura ereceğine, yeni çalışmalara girişileceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kuş gördüyseniz

  • Sezgileriniz ne diyorsa o şekilde ilerlemenizde fayda var.
  • Tutkular ön plana çıkabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada beyaz kuş saldırması hayata karşı cesaretini kıracağına, her zaman hak ettiğini alacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, sıkıntıların son bulacağına, yeni mekânlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuşla oynamak evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada beyaz kuş konması arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz kuş kaçırmak Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde beyaz kuşlar görülmesi rahat bir hayat sağlayacağına, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuşla konuşmak kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kafeste beyaz kuşlar görüldüyse eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz kuş uçurmak hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, geri planda kalacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuş olmak büyük zararlara uğrayacağına, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada küçük beyaz kuşlar görüldüğünde hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, hem dua alacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kuşa sarılmak rüya sahibi için yorgun ve gergin günler geçireceğine, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuş uçması maddi olarak kolaylık içinde olacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kuş gagalaması duaların Allah katında karşılığını bulacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada eve beyaz kuşun girmesi çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük beyaz kuşlar görülmesi eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kuş kesmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine ve bu nedenle ele güne muhtaç olacağına, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, dualarına karşılık alacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine yorulur.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz kuş ısırması elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz kuştan korkmak işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz kuş alındığında sorunların tamamen ortadan kalkacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz kuş tutmak birikmiş parasının olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine işarettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kuş öpmek çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada beyaz kuş ölmesi oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada beyaz kuş sevmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kuşa binmek rüya sahibi için idealist kimse olacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuş kovalamak başının belaya girmeyeceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz kuşun pislemesi ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, alın terinin karşılığını alacağına, başarılarını ispat edeceğine alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada beyaz kuş yakalamak yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, iyi haberler alınacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz kuşu kurtarmak çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah beyaz kuşlar görüldüğünde yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine ve kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşılacağına, masabaşı bir işe girileceğine, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına alamet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada beyaz kuş beslemek hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, daha rahat para kazanacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments