Rüya Tabirleri / kafa rüyaları / Rüyada kuş kafası görmek

Rüyada kuş kafası görmek

Rüyada kuş kafası görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada kuş kafası gördüyseniz

  • Beklenmedik gelişmeler çeşitli planlarınız, ilişkileriniz veya iş birlikleriniz üzerinde etkili olabilir.
  • Planlarınızı meslektaşlarınızla paylaşmamalısınız.

Rüyada kuşun kafaya çarpması yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuş kafasını kesmek rüya sahibi kişi için bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, başarılı adımlar atılacağına, çok büyük ses getireceğine, büyük sorunların yaşanacağına, bol kazanç getireceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada yavru kuşun kafama konması Allah katında günahlarının affolacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine alamettir.

Rüyada kuşun kafası koparmak bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, uzun süre bu durumun devam edeceğine işarettir.

Rüyada kuşun kafasını kopmuş görmek onların yaralarına merhem olacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına alamettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kuş kafaya konması küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, garanti olacak makama oturacağına, rızkının da çoğalacağına delalettir.

Rüyada kuşun kafasını ezmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, kötü haberlerin alınacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuşun kafasına pislediğini görüldüyse yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuşun kafamı gagalaması rüya sahibi için maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada siyah kuşun kafaya konması eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada kuşun kafama pislemesi rüyayı gören için iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuşun kafaya sıçması rüya sahibi için endişeli ve korku dolu günler geçireceğine, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuş kafası kopması bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, harama göz dikmeyeceğine, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kuş kafası yemek uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, güzel haberler alınacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada serçe kuşun kafasını koparmak çok kolay bir hayatı olacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, solan yüzünün güleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşun kafaya konduğunu görülmesi edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, işinden geri kalacağına işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail dursun

Rüyada kuşun kafamı yemeye calismasi