Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada kuş sütü görmek

Rüyada kuş sütü görmek

Rüyada kuş sütü görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, yüksek bir makamı olacağına, işlerine yeni işler katacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuş sütü gördüyseniz

  • Uzun zamandır beklediğiniz bir randevu, plan ya da düzenleme yavaş yavaş şekillenmeye başlayabilir.
  • Aşk hayatınızı hafife almayın.

Rüyada kuş sütü alındıysa son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, kişinin rahat edeceğine, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yavru kuşa süt vermek farklı iş alanlarına yöneleceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuşa süt içirmek rüya sahibi kişi için çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kuşa süt emzirmek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, borçlarınızın canınızı sıkacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada kuş sütü içmek onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşa süt vermek rüya sahibi için işinin gücünün de rast gideceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments