Rüya Tabirleri / kafe rüyaları / Rüyada kuş kafesi görmek

Rüyada kuş kafesi görmek

Rüyada kuş kafesi görmek kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına rivayet eder.

Rüyada kuş kafesi gördüyseniz

  • İstediğiniz ya da değer verdiğiniz şeyleri çok az gayret sarfederek elde edebilirsiniz.
  • Uyarmak için kendinizi çok fazla yormanın faydası olamayabilir.

Rüyada büyük kuş kafesi görüldüğünde evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine alamettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada kuşun kafesini açmak yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kafesinde fare görüldüyse eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, kudretli kişiler arasına gireceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada kuş kafesi yapıldığında işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, verdiği emeklerin boşa gideceğine yorumlanır.

Rüyada kuş kafesi temizlemek rüyayı gören kişi için işlerinin yolundan çıkacağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, geleceğin güzelliklerle dolacağına tabir olunur.

Rüyada kuş kafesinde kedi görülmesi rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kuş kafesi taşımak kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kafesi hediye alındığında işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, kişinin yasa düşeceğine, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kuş kafesi görüldüğünde hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada mavi kuş kafesi görülmesi uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuş kafesine girmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuşu kafesine koymak sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuş kafesi kırmak zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, zorlukların geride kalacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuş kafesinde yılan görülmesi manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuş kafesinde balık görülmesi mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, layık olduklarına sahip olacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kuş kafesi yıkamak sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kuş kafesi almak çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, kazancının günden güne çok artacağına, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada kuş kafesi satın alındıysa sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, malını ve canını riske edeceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, işlerinin bu sayede açılacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada muhabbet kuşu kafesi temizlemek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments