Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada kuş şekli görmek

Rüyada kuş şekli görmek

Rüyada kuş şekli görmek sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş şekli gördüyseniz

  • Duygularınızı dile getirmeniz olumlu değişikliklerin yolunu açabilir.
  • Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir.

Rüyada kuş şeklinde insan görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına inanılır.

Rüyada kuş şeklinde balık görüldüyse vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve sorun yaratacak bir projeye dâhil olunacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuş şeklinde kolye görülmesi çalışılan firmanın atağa geçeceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuş şeklinde bulut görmek dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına yorumlanır.

Rüyada kuş şeklinde altın görüldüyse ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuş şeklinde küpe görülmesi hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuş şeklinde melek görülmesi insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments