Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada kuş pisliği görmek

Rüyada kuş pisliği görmek

Rüyada kuş pisliği görmek hak yoluna döneceğine, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada kuş pisliği gördüyseniz

  • İstikrarsızlık içeren konularla uğraşmanız gerekebilir.
  • Bazı konularda şüpheleriniz olsa da, yüzünüzdeki gülümsemeyi korumak zorunda olabilirsiniz.

Rüyada kuş pisliği bulaşması rüya sahibi kişi için deniz aşırı işler yapılacağına, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada kuş pisliği temizlemek kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet eder.

Rüyada kuş pisliği süpürmek çok rahat edeceği bazı işler gerçekleştirip ferahlığa çıkacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, tüm sorunlarının biteceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde kuş pisliği görülmesi kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, uzak bir yola gidileceğine, mallarını ve makamını garantileyeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada kuş pisliği yağması rüya sahibi için anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına alamettir.

Rüyada kuş pisliği yıkamak mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, bereketi ve zenginliği bulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, yakın çevresine fikir danışacağına yorulmaktadır.

Rüyada muhabbet kuşu pisliği görüldüyse daha çok kazanç elde edeceğine, fikirlerinin can bulacağına, kişinin can derdine düşeceğine tabir olunur.

Rüyada evde kuş pisliği görmek çok zor zamanlar yaşayacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada kuş pisliğine basmak aniden evlilik kararı alacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments