Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada yıldız şeklinde kar görmek

Rüyada yıldız şeklinde kar görmek

Rüyada yıldız şeklinde kar görmek aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, maddi durumun düzeleceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, ün ve itibar sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada yıldız şeklinde kar gördüyseniz

  • Olan biten olaylar ya da işaretler bazı konularda boşa kürek çekiğinizi ya da gayretlerinizin boşa gideceğini gösteriyor olsa da, boşa gitmeyecek.
  • Sizi meşgul eden bir konuyu ya başarıyla halledecek veya o konu hakkında çok güçlü hale geleceksiniz.

Rüyada yıldız şeklinde kar yağdığını görmek meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, girilen yolda zarar edileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments