Ana sayfa » Kafatas rüyaları » Rüyada mezarda kafatası görmek

Rüyada mezarda kafatası görmek

Rüyada mezarda kafatası görmek ummadığı yerden rızka nail olmaya, üzüntülerin daha da artacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine, maddi gücünün de daimi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarda kafatası gördüyseniz

  • Kaynaklarınızı doğru kullanmalısınız.
  • İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda acil kararlar almanız veya ani tepkiler vermeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Rüyada mezardan kafatası çıkarmak işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda oğlumun öldügünü gördüm ve kafa tasını elime alıyorum üst kısmında bir delik vardı ve kefeni beyazdı

İbrahim

Merhaba, rüyada bir mezarlık görmek ama mezarlıktaki neredeyse tüm mezarların açık halde olması ve bazılarında kafatası ve kemikler olduğunu görmek ne anlama gelir? Mezarlar tekli ve toplu mezarlar gibi karışık şekilde.

Elvan Cakiroglu

mezarda ølmüs kayinpederimin kafasi örtülmemis alin kismi yarilmis,kendi ailem yarigi kapatmak icin ugrasirken kafasi yaniyo duman oluyo.Sonra kendi babamla mezarda birikmis suyla söndürmeye calisirken ben dokuyorum su ama kafasi tamamen kemik halinde kafatasina dönüyor

Scroll to Top