Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada yeşil kuş görmek

Rüyada yeşil kuş görmek

Rüyada yeşil kuş görmek özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yüksek diploma alacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil kuş gördüyseniz

  • Duygularınızın bilinir olması olsılığı yüksek veya siz duygularınızı göstermek istiyorsunuz.
  • Alışılmadık yaklaşımlar eski bir fikiri canlandırabilir.

Rüyada yeşil kuş alındıysa işlerinin hemen hallolacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına yorulur.

Rüyada yeşil kuşun uçması rüya sahibi kişi için daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kuşla konuşmak rüyayı gören için tartışmaların sona ereceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kuş beslemek rüyayı gören için işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına, onları tebrik edeceğine, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil kuş sürüsü görmek kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kuş yavrusu görülmesi eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yeşil kuş tutmak evlatlarının hayırlı olacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine alamettir.

Rüyada yeşil kuşu öpmek rüyayı gören kişi için çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil kuş yakalamak rüya sahibi kişi için resmi bir kurumda işe girileceğine, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil kuş tüyü görülmesi çok rahat bir şekilde çalışacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kuşu eline alınması tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, dileklerinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil kuşun kafaya konması büyük bir borcun altına gireceğine, hanenizde bolluk olacağına, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MİLA

Rüyamda gündüz vakti kucağımda kızımla mezarlığın yanından iki defa geçtim daha sonra bir eve geçtim tanıdıklar vardı bide bir kadın bir erkek yabancı daha sonra kızım yerde yılan var onun üstüne düşecekken bn onu çektim kocaman siyah yılan ağzını açtı ve tam isıracaktı hemn aldım kızımı bir sürü yılan gördüm