Rüya Tabirleri / banyo rüyaları / Rüyada yeşil banyo görmek

Rüyada yeşil banyo görmek

Rüyada yeşil banyo görmek alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil banyo gördüyseniz

  • Belli plan veya programlarınızı ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişiler esnek olmayabilirler.

Rüyada yeşil banyo havlusu görüldüyse yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, şansının geri döneceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments