Rüya Tabirleri / çorba rüyaları / Rüyada tarhana çorba görmek

Rüyada tarhana çorba görmek

Rüyada tarhana çorba görmek yakında güzel haberler alarak sevineceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, güzel ameller işleyeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, kalbini tekrar hayata açacağına delalet eder.

Rüyada tarhana çorba gördüyseniz

  • Hayattan zevk almanızı sağlayacak aktivitelere zaman ayırmalı, alışılmadık işlerle vakit geçirmelisiniz.
  • Kendinizi göstermenizi veya belli konularda atılım yapmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada tarhana çorbası karıştırmak hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, ticarette şansının düşeceğine tabir olunur.

Rüyada tarhana çorbası yemek sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, büyük atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarhana çorbası içtiğini görülmesi aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarhana çorbası almak sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarhana çorba yapılması Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada tarhana çorbası dökmek kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tarhana çorbası dağıtmak aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, güzel bir ilişkiye başlanacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına rivayet eder.

Rüyada üzerine tarhana çorbası dökmek rüyayı gören kişi için hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, dertlerinin günden güne artacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kıymalı tarhana çorbası görüldüyse sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarhana çorba içmek gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, insanların alım gücünün azalacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tarhana çorbası piştiğini görüldüğünde fesat kimselerin çıkacağına, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine yorulur.

Rüya yorumlarına göre rüyada tarhana çorbası vermek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tarhana çorbası istemek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, evlatlarından hayır bulacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine alamettir.

Rüyada tarhana çorba pişirmek yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments