Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada siyah kuş görmek

Rüyada siyah kuş görmek

Rüyada siyah kuş görmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kuş gördüyseniz

  • Yapılacak anlaşmalar, tamamlanması gereken resmi veya finansal konular söz konusu olabilir.
  • Serzenişleri üzerinize almamalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada siyah kuşla konuşmak bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, yeni bir ortama gireceğine delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah kuş tutmak o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kuş yavrusu görülmesi üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına, parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evde siyah kuşlar görmek bazı sorunların başgöstereceğine, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada büyük siyah kuşlar görüldüğünde etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, maddi durumunun düzeleceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah kuş ısırması bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, bedenen ve ruhen dinleneceğine, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına alamettir.

Rüyada siyah kuş ölmesi atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine alamettir.

Rüyada siyah kuş kesmek rüyayı gören için sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, herkesin desteğinin alınacağına işarettir.

Rüyada siyah kuş saldırması kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, iyi halinin kalmayacağına, akıllı adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada siyah kuş uçması rüyayı gören için çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada siyah kuş yumurtası görüldüğünde girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük siyah kuşlar görüldüyse yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, rahat yüzü göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah kuş beslemek yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada siyah kuş uçurmak sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah kuştan korkmak rüyayı gören kişi için uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde siyah kuşlar görüldüğünde herşeyin fazlasına kavuşacağına, büyük başarılara imza atılacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada siyah kuş yakalamak büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, gelir kaynaklarının kuruyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kuş sevmek rüya sahibi kişi için en olunmaz yaralarının kapanacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, maddi zararın büyük olacağına, sevgiyi kaybederek ömür boyu pişman olacağına, çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, zengin için yoksulluğa işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments