Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada sıvasız duvar görmek

Rüyada sıvasız duvar görmek

Rüyada sıvasız duvar görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine rivayet eder.

Rüyada sıvasız duvar gördüyseniz

  • Belli konular çok yakında sonuçlanacak, siz bekleyerek vakti uzatmayın.
  • Uluslararası konularda da yanlış kararlar, ani çıkışlar, yanlış değerlendirmeler ya da adımlar söz konusu olabilir.

Rüyada yeni sıvanmış duvar görmek potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, yeni hobiler edinileceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kişisel problemlerini çözeceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments