Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada pembe kuş görmek

Rüyada pembe kuş görmek

Rüyada pembe kuş görmek önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pembe kuş gördüyseniz

  • Özel evraklarınızın, anlaşmalarınızın veya maddi şeylerin üzerinden geçebilir istediğiniz şeylere sahip bir kişiyle tekrar bağlantı kurma şansı yakalayabilirsiniz.
  • Belli anlaşma veya düzenlemeleri gözden geçirme fırsatı doğabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada pembe kuş yakalamak kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, her zaman çok başarılı olacağına, parasını ve işini kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pembe kuş kafesi görüldüyse onurlu bir hayat süreceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe kuş tüyü görüldüğünde aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments