Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada kuş kedi görmek

Rüyada kuş kedi görmek

Rüyada kuş kedi görmek hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuş kedi gördüyseniz

  • Sizi iyi şeyler yapmanız için ikna etmeye çalışan kişi sayısı artabilir.
  • Evinizde belli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüya tabircilerine göre rüyada yavru kuşu kediden kurtarmak çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada kuşu kediden kurtarmak canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, aksiliklerin bu sayede aşılacağına işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada kuşu kediden korumak onlardan büyük hayır göreceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kuşun kediye dönüşmesi hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, unvan sahibi olacağına alamettir.

Rüyada kuşu kedi yemesi kötü günlerin arkada kalacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşu kedi kapması sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kuşun kedi olması hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına ve yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, ona emek vereceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuş kedi köpek görüldüyse içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can B.

Yerde ölü muhabbet kuşu vardı onu kuyruğundan tutup kaldırmaya çalışıyordum ama her tuttuğumda kuşun kuyruğu kopuyordu, sonra yine kaldırmaya çalışırken kuş gri tavşana dönüştü, yerde hareket etmeye başladı sonra tavşanda kediye dönüştü ve kedi etrafta kim ne varsa herşeye saldırmaya başladı herkes bende dahil saklanmaya çalışıyorduk.