Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada kahverengi uzun etek görmek

Rüyada kahverengi uzun etek görmek

Rüyada kahverengi uzun etek görmek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi uzun etek gördüyseniz

  • Sizden haber bekleyen kimseler var.
  • Arzularınızın artışı sizi sizi karışık düşüncelere ya da ilişkilere itebilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kahverengi uzun etek giymek yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments