Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada iki renkli ayakkabı görmek

Rüyada iki renkli ayakkabı görmek

Rüyada iki renkli ayakkabı görmek iç açıcı sözlere, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, bedeninin de iyileşeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki renkli ayakkabı gördüyseniz

  • Belli konuların tekrar ele alınması ya da belli düzenlemeler yapılması gerekebilir.
  • Temmuz ayı başına kadar, verdikleri sözleri yerine getiremeyen kişiler sizi şaşırtabilir.

Rüyada iki renk ayakkabı giymek rüyayı gören için çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments