Rüya Tabirleri / içme rüyaları / Rüyada içmeden sarhoş olduğunu görmek

Rüyada içmeden sarhoş olduğunu görmek

Rüyada içmeden sarhoş olduğunu görmek hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, kişinin duygusal davranarak aldığı kararlar sonrasında geleceğini riske atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada içmeden sarhoş olduğunu gördüyseniz

  • Kişisel hayatınızda da yeni kararlar söz konusu olabilir.
  • Kendinizde veya hayatınızda olumlu farklılıklara yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada içmeden sarhoş olmak rüya sahibi için zor zamanların sona ereceğine ve uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments