Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada eski arkadaşın fotoğrafını görmek

Rüyada eski arkadaşın fotoğrafını görmek

Rüyada eski arkadaşın fotoğrafını görmek iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, işsizin iş bulacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, tersliklerin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski arkadaşın fotoğrafını gördüyseniz

  • Sizi yapmak istemediğiniz şeyler için iknaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • İnanılması güç, iyimser öneriler, fazla güzel görünen teklifler ya da destekler kafa karıştırıcı olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada eski arkadaşla fotoğraf çekilmek hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments