Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada eşinin iç organlarını görmek

Rüyada eşinin iç organlarını görmek

Rüyada eşinin iç organlarını görmek beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, tüm planların zamanında neticeleneceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine alamettir.

Rüyada eşinin iç organlarını gördüyseniz

  • Sizden bir şeyler yapmanızı bekliyorlar.
  • Dikkatli olmazsanız herşeyi yeniden eski haline getirebilmeniz uzun süre uğraşmanızı gerektirebilir.

Rüyada eşinin içine şeytan girmesi kazancının günden güne çok artacağına, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments