Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada erkek çocuğu ayakkabısı görmek

Rüyada erkek çocuğu ayakkabısı görmek

Rüyada erkek çocuğu ayakkabısı görmek iç dünyasının da güzelleşeceğine, hasta ise bakacağına, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğu ayakkabısı gördüyseniz

  • Pazarlıklar ya da anlaşmalar esnasında sakinliğinizi korumalı, banka işlemleri esnasında sabırlı olmalısınız.
  • Siz bir kadınsanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her teklifi şüpheyle karşılamalısınız.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada erkek çocuğunun ayakkabısını kaybetmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, etrafındaki bazı kişiler ile tartışacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada erkek çocuğa ayakkabı giydirmek aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, yeni kararlar alınacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, daha fazla yakınlaşacağına alamettir.

Rüyada erkek çocuğa ayakkabı alınması sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, faturalarını ödeyemez olacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments