Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada ekmek içinde karınca görmek

Rüyada ekmek içinde karınca görmek

Rüyada ekmek içinde karınca görmek kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ekmek içinde karınca gördüyseniz

  • Yaptığınız işleri, bazı plan, seçim veya kararlarınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Bazı kişiler bağlayıcı sözler verilmesinde ısrar edebilir ya da blöfünüzü görebilir.

Rüyada ekmeğin içinden karınca çıkması çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, günah ve suç işleyeceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments