Rüya Tabirleri / çimen rüyaları / Rüyada çimen üstünde namaz kılmak

Rüyada çimen üstünde namaz kılmak

Rüyada çimen üstünde namaz kılmak üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, işiyle nam salacağına alamettir.

Rüyada çimen üstünde namaz kılmak gördüyseniz

  • İş hayatınızda ise, beklediğiniz olumlu işaretler kendini yavaş yavaş göstermeye başlayabilir.
  • Problemli işler, planlar ya da düzenlemeler dikkat gerektiriyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada yeşil çimen üstünde namaz kılmak musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, zenginlik elde edeceğine ve çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments