Rüya Tabirleri / çelik rüyaları / Rüyada çelik para görmek

Rüyada çelik para görmek

Rüyada çelik para görmek boş kuruntularla uğraşacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, harcama gücünün artacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına işarettir.

Rüyada çelik para gördüyseniz

  • Sağlığınızı veya beslenme düzeninizi ilgilendiren değişikliklerde söz konusu olabilir.
  • Bir ilişkiniz size önemli fırsatlar sunabilir.

Rüyada çelik para kasası görüldüyse çok rahat edilecek bir işe girileceğine, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments