Rüya Tabirleri / tuvalet rüyaları / Rüyada büyük tuvalet yaparken görmek

Rüyada büyük tuvalet yaparken görmek

Rüyada büyük tuvalet yaparken görmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, adımlarını daha sağlam atacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük tuvalet yaparken gördüyseniz

  • Kurallara göre oynamak istemenize rağmen o yollar kapalı olabilir.
  • Ateşin icadından beri içlerinde bulundukları durumu unutan bazı kişiler, olmadık durum veya kişileri savunma rolüne soyunabilirler.

Rüyada büyük tuvaletini yapıp rahatlamak rüyayı gören kişi için insanların birbirine kenetleneceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada büyük tuvaletini yaparken zorlanmak sıkıntılarını üzerinden atacağına, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, istenmeyen bir yolculuğa yorulur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyük tuvaletini yapmaya çalışmak saydığı ve tanıdığı biri olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına yorulur.

Rüyada büyük tuvaletini yapıp yıkamak rüya sahibi için daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, bereketin ve verimin hâkim olacağına delalettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada tuvaletini yaparken üstüne sıçraması hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada tuvaletini yaparken herkesin görmesi sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada büyük tuvaletini yapıp temizlemek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments