Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada büyük kuş görmek

Rüyada büyük kuş görmek

Rüyada büyük kuş görmek maddi olanakların kötüleşeceğine, mali gücünü yitireceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine yorumlanır.

Rüyada büyük kuş gördüyseniz

  • Tatmin edilmesi zor kişilerle uğraşmanız gerekebilir.
  • Size ekstra kazanç getirecek parlak fikirleriniz olabilir.

Rüyada büyük kuş yuvası görmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, yeni şeyler keşfedeceğine, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük kuş tutmak rüyayı gören kişi için dertlerin bir anda sona ereceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük kuş sevmek rüya sahibi için çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, zaman bulmakta zorlanacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada büyük kuş saldırması kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kazancın gittikçe artacağına işaret eder.

Rüyada büyük kuş yavrusu görüldüyse zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine delalettir.

Rüyada büyük kuştan korkmak rüyayı gören için elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, yaşamının da düzene gireceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kuştan kaçmak rüya sahibi kişi için hanenizde bolluk ve bereketin artacağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada büyük kuş ısırması bazı sorunlar ile karşılaşacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada büyük kuş alınması yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğlenceli günler yaşayacağına, çok uğraş vereceğine işarettir.

Rüyada büyük kuş avlamak rüya sahibi kişi için çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, yaşamına renk geleceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada büyük kuşa binmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyük kuş yakalamak epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük kuşla konuşmak rüyayı gören için bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine delalet eder.

Rüyada büyük kuş beslemek kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada büyük kuş öldürmek rüya sahibi için kazancını katbekat arttıracağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada renkli büyük kuşlar görülmesi sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, sıkıntılarının daha da artacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada büyük kuşun elini ısırması kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük kuş yumurtası görüldüyse iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments