Rüya Tabirleri / tabak rüyaları / Rüyada boş tabak görmek

Rüyada boş tabak görmek

Rüyada boş tabak görmek alım gücünde yükselme olacağına, elden arka arkaya paralar çıkacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boş tabak gördüyseniz

  • Kendi fikir, nasihat veya önerilerinize güvenebilirsiniz.
  • Olumlu önerileriniz veya sorularınız önem taşıyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada boş tabak vermek mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, girdiği işlerde her zaman zarar edeceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde boş tabak görüldüğünde kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada boş tabak alınması çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, işten yana şansının açık olacağına, kazançta zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz boş tabak görülmesi karlı yatırımlarının da kendisine büyük kazanç getireceğine, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, neşesini ve huzurunu yitireceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada boş tabak kırmak iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine ve kafasını duvarlara vuracağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada boş tabak toplamak aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına inanılır.

Rüyada masada boş tabak görüldüyse hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sofrada boş tabak görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments