Rüya Tabirleri / aşağı rüyaları / Rüyada asansör aşağı inmek

Rüyada asansör aşağı inmek

Rüyada asansör aşağı inmek sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine, rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada asansör aşağı inmek gördüyseniz

  • Fazla kendinize güvenmeyin.
  • Siz bir erkekseniz işveren ya da amirinizle sürtüşmelerinizin olması olasıdır.

Rüyada asansörle aşağı düşmek rüya sahibi için sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments