Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada arkadaşını siyah elbiseli görmek

Rüyada arkadaşını siyah elbiseli görmek

Rüyada arkadaşını siyah elbiseli görmek işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını siyah elbiseli gördüyseniz

  • Genel zamanların aksine, hiçbir gerçek dost doğruyu işitmek istemiyor olabilir.
  • Her şeyi bir kenara bırakıp işinize konsantre olmalısınız.

Rüyada arkadaşın siyah elbise giymesi yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, engel teşkil edeceğine, insanların yasa ve kedere boğulacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments