Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada yüksek ayakkabı giymek

Rüyada yüksek ayakkabı giymek

Rüyada yüksek ayakkabı giymek kötü günler geçireceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yüksek ayakkabı giymek gördüyseniz

  • Çevrenizdeki kişiler, iş arkadaşlarınız, içerisinde yaşadığınız gruplar veya genel anlamda dünyamız için faydalı çalışmalar yapabilir, yardım kuruluşlarında çalışabilirsiniz.
  • Hızlandırılması ya da girişimde bulunulması gereken konular varsa, siz harekete geçmelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yüksekten ayakkabı düşürmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, aile hayatının bozulacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments