Rüya Tabirleri / tereyağı rüyaları / Rüyada yayıkta tereyağı görmek

Rüyada yayıkta tereyağı görmek

Rüyada yayıkta tereyağı görmek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, çok resmi görevlerde bulunacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yayıkta tereyağı gördüyseniz

  • İş çevrenize özel ilişkilerinizi yansıtmanız iyi olmuyor.
  • Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada yayıkta tereyağı yapıldığında hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments