Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada yakın arkadaştan yardım istemek

Rüyada yakın arkadaştan yardım istemek

Rüyada yakın arkadaştan yardım istemek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine, başarılı adımlar atılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına inanılır.

Rüyada yakın arkadaştan yardım istemek gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilere duygularınızı göstermelisiniz.
  • Maddi başlıklarda yaşanabilecek gelişmeleri özel yetenekleriniz sayesinde çözebilirsiniz.

Rüyada yakın arkadaşına yardım etmek işlerini sabırla yoluna koyacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, işlerin çığırından çıkacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments