Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada tarla su görmek

Rüyada tarla su görmek

Rüyada tarla su görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, işlerinde bir aksama yaşayacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada tarla su gördüyseniz

  • Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi yapsın.
  • Mevcut gelişmeler ilişkilerinizin dayanağının değişmesi anlamına geliyor, hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada tarlaya su akması rüyayı gören için bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, çok hayırlı sonuçlar elde edebileceğine, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tarlada su çıkması çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tarlaya su getirmek üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, daima ona hürmet göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarlayı su içinde görüldüğünde ileride saygın bir kimse olacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, programların ve projelerin tutmayacağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlada su bulmak rüyayı gören kişi için daha çok saygı ve destek göreceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tarlaya su vermek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına tabir olunur.

Rüyada tarladan su fışkırması çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tarlayı su basması görülmesi onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, elindeki malların gideceğine, bereketin ve verimin geleceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, alacaklarını tahsil edeceğine alamet eder.

Rüyada tarlada su içmek rüya sahibi kişi için huzurunun ve neşesinin bozulacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine işaret eder.

Rüyada tarlada su kuyusu görmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada tarlada su aramak dertlerine çare bulacağına, iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize alamet eder.

Rüyada tarladan su çıktığını görüldüğünde deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, yanlış işler yapacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tarlaya su bağlamak çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına yorulur.

Rüyada tarlada su olduğunu görülmesi ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, hayırlı kararlar verileceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarlada su aktığını görüldüyse cesaret ve inançla hareket edeceğine, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, ailesi ile mutlu olacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarlayı su basmak rüyayı gören için ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, farklı iş ortaklıklarına gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tarlaya su gelmesi ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada tarlada su sulamak rüya sahibi için bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlaya su dolması rüya sahibi kişi için kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, manevi olarak hasar alınacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments