Rüya Tabirleri / Rüyada tanımamazlıktan gelmek

Rüyada tanımamazlıktan gelmek

Rüyada tanımamazlıktan gelmek sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, ağız tadını ve keyfini yitireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanımamazlıktan gelmek gördüyseniz

  • Alışılmadık yeni bir iş birliği sizi karlı veya faydalı bir yola sokabilir.
  • Belli anlaşmalar yapılması gerekiyorsa, kendiniz için en iyi pazarlık şartlarını oluşturmalısınız.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada eski sevgiliyi tanımamazlıktan gelmek elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, başarılı bir kişi olacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments