Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada suyun içinde kurşun görmek

Rüyada suyun içinde kurşun görmek

Rüyada suyun içinde kurşun görmek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada suyun içinde kurşun gördüyseniz

  • Çevrenizdeki insanlarla değişik olaylar yaşıyabilirsiniz.
  • Randevularınıza daha sadık olmanız gerekiyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada avuç içine kurşun girmesi sıkıntıların ve zararların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments