Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada suyun derinliklerinde yüzmek

Rüyada suyun derinliklerinde yüzmek

Rüyada suyun derinliklerinde yüzmek çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada suyun derinliklerinde yüzmek gördüyseniz

  • Karlı sonuçlar elde etmek için pratik olmanız gerekiyor.
  • Bazı kişiler fikirlerinizdeki zayıf tarafları göstermek isteyebilir.

Rüyada suyun derinliklerine dalmak bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments