Rüya Tabirleri / fil rüyaları / Rüyada su içen fil görmek

Rüyada su içen fil görmek

Rüyada su içen fil görmek ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine inanılır.

Rüyada su içen fil gördüyseniz

  • Yanıltıcı veya sizi çok fazla düşünmeyen kişiler karşınıza farklı yol önerileriyle gelebilirler.
  • Düşünmeden veya sert konuşmak tartışmaları büyütebilir.

Rüyada deniz içinde fil görülmesi iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, kazançta zarar edeceğine, bol kazanç getireceğine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments