Rüya Tabirleri / köpek rüyaları / Rüyada siyah köpeğe su vermek

Rüyada siyah köpeğe su vermek

Rüyada siyah köpeğe su vermek sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada siyah köpeğe su vermek gördüyseniz

  • Bir anlaşma üzerinde etkisi olabilecek bir kişiyi rahatsız etmemenizde fayda var.
  • Herhangi bir tatsızlık olmasa bile memnun olmayıp iş değiştirme planları yapmaya başlamanız olasıdır.

Rüya yorumcularına göre rüyada siyah köpeğe su atmak zararın gittikçe daha da artacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına işaret eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada siyah köpeğe su içirmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments